Naše nové webové stránky www.lukon-bulbs.eu

Menu

Máte prázdný košík.
Vyhledávání
 
Druhy
 

Vážení přátelé květin:

jarní katalog 2016

Předkládáme Vám naši novou nabídku formou katalogu jaro 2016. Věříme, že z více než 1900 položek uvedených v naši nabídce si vybere i ten nejnáročnější zahrádkář. Naši stálí zákazníci si jistě povšimnou řady nových odrůd uvedených vůbec poprvé. V nabídce téměř 500 odrůd lilií a speciálních trvalek je naše firma bezkonkurenčně největší ve světě! Upozorňujeme na pěkný sortiment orchidejí – střevičníků (cypripedium), novinek mečíků, jiřinek a bohyšek. Rovněž nabídka pivoněk je velmi široká.

V červnu tohoto roku bude k dispozici náš nový letní katalog 2016, který Vám můžeme poslat na požádání oproti 30 Kč ve známkách nebo si jej objednejte přímo uvedením na objednávkovém listě. Zákazníci, kteří si objednávali z katalogů Léto 2015 a Jaro 2016, jej dostanou zdarma. Bude obsahovat bohatou nabídku denivek, kosatců a vegetativně množených trvalek.

Naše firma připravuje i podzimní katalog 2016. Ten bude každému, kdo si u naší firmy objednal letos a v roce 2015, poslán zdarma a automaticky v průběhu léta. V tomto našem novém barevném katalogu bude nabídnuto více než 1800 položek tulipánů, narcisů, hyacintů, šafránů, řebčíků, česneků, ostatních cibulovin a trvalek, včetně řady novinek a specialit.

V našem on-line katalogu jsou k dispozici vedle celkového nabízeného sortimentu také ke stažení naše tištěné katalogy ve formátu pdf. Naše tištěné katalogy a počítačová nabídka nejsou identické, zejména pak počítačová část bude pružnější v nabídce novinek, výprodejních slev a poradenské činnosti. Jarní nabídka bude aktualizovaná průběžně a bude končit na rozhraní května/června, postupně bude doplňována nabídkami pro letní a podzimní prodej.

Objednávka:

Po přečtení našeho katalogu, a případného Vašeho zájmu, vyplňte, prosím, pečlivě objednávkový list, který je v katalogu přiložen. Zejména čitelně vyplňte Vaši adresu a telefonní číslo. Telefonní číslo uvádějte do zaměstnání nebo domů. Nejvhodnější je číslo mobilu. Na objednávkovém listě dále uveďte název odrůdy včetně pětimístného kódu a celkové ceny. Využijte náš přiložený objednávkový formulář. Objednávky a korespondenci přijímáme také na e-mail: lukonbulbs@mybox.cz Objednávky e-mailem automaticky potvrzujeme.

Možnost náhrady:

Zásoba nabízených odrůd je dostatečně vysoká. Přesto může nastat situace, že některé odrůdy budou vyprodány, zejména novinky. Pro tento případ uveďte, prosím, náhradní odrůdu nebo zaškrtněte možnost náhrady naší firmou. V tomto případě nahradíme odrůdu jinou, stejně kvalitní i dražší, ale v ceně původní objednané. V zásobě máme pro tento případ velmi mnoho odrůd - novinek v menším množství, které množíme pro příští léta, a které nejsou uvedeny v našem katalogu. Jsou to zejména novinky lilií. Objednávejte co nejdříve! To vám zaručí co možná nejkompletnější vyřízení Vaší objednávky.

Vyřízení objednávky:

Zásilky budeme vyřizovat v pořadí v jakém došly na naši adresu. Zasíláme v období polovina února - polovina května a to vždy s ohledem na počasí a Vaše přání. Drtivou většinu objednávek vyřizujeme vždy v březnu a v dubnu, objednávky z konce dubna posíláme i v květnu. Váš objednávkový list vkládáme do zásilek. Doobjednávky k objednávkám původním přijímáme. V případě, že již bude Vaše objednávka vyřízena, bude doobjednávka považována za novou objednávku a bude zatížena plným paušálním poplatkem. Vámi objednané zboží bude zasláno v sáčcích či kontejnerech a označeno jménem odrůdy, popřípadě kolekce nebo pětimístným kódem příslušných položek.

Zasílání a poštovné:

Česká republika - k ceně zásilky bude započítáno poštovné ve výši 125 Kč a jednorázové balné 30 Kč.
Slovenská republika – k ceně zásilky bude započítáno poštovné ve výši 215 Kč a jednorázové balné 30 Kč.
Evropská unie - posíláme do všech zemí EU, poštovné a balné dle váhy zásilky, v průměru asi 30-40 € (EUR).
U větších objednávek a u objednávek s trvalkami či u objemných objednávek Vaši objednávku rozdělíme do dvou nebo tří zásilek. Za každou takovouto novou zásilku připočítáváme pouze 80 Kč. Naše firma využívá služeb České pošty (klasická dobírka) a Expresní balíkové služby PPL nebo DPD (dobírka a dovezení na udanou adresu se spolehlivým doručením do druhého dne s jednodenním upozorněním o doručení formou SMS nebo e-mailem, až 3 pokusy o doručení). U objednávek prostřednictvím služeb PPL a DPD musíte uvést číslo mobilu. Zásilky posíláme na dobírku jako obchodní balík.

Osobní odběr:

Je vítaný, nejlépe po telefonické domluvě nebo e-mailem. Naše telefonní čísla jsou 495 482 377 nebo 495 482 378 a číslo faxu 495 498 487. Firma sídlí v Lovčicích čp. 30 (u Chlumce nad Cidlinou) za kostelem vedle farního úřadu.

Záruka:

Vždy se snažíme dodávat co nejlepší hlízy, cibule nebo rostliny, které jsou ošetřeny nejnovějšími metodami ochrany proti živočišným škůdcům, houbovým a virovým chorobám. Garantujeme rovněž i pravost odrůd. Neručíme za ztráty, které vznikly nedodržením pěstitelských zásad, experimenty či neověřenými postupy. Pokud budete reklamovat nějaké zboží, zašlete nám je, prosím, spolu s objednávkovým listem na naši adresu. Rovněž nezodpovídáme za ztráty vzniklé extrémními výkyvy počasí. Oprávněné reklamace vyřizujeme vrácením peněz nebo zasláním nového zboží.

Názvosloví:

Názvy druhů neboli soret (vznikly šlechtěním či selektivním výběrem, takzvané hybridy či kultivary) jsou v našem katalogu uváděny velkými, tučnými písmeny. Přírodní druhy a jejich variace (botanické a jejich variety) jsou v katalogu uváděny malými, tučnými písmeny. Přirovnání, citace nebo synonyma jsou psány kurzívou.

Adresa naší firmy:
LUKON BULBS
503 61 Lovčice 30

Provozní doba naší firmy:
pondělí – pátek 7.00 – 12.00 13.00 – 15.00
nebo smluvně po telefonu

Platnost internetové nabídky:

Nabídka bude aktualizovaná průběžně a bude průběžně končit na rozhraní května/června, kdy bude automaticky nahrazena nabídkou pro další období.

S pozdravem Vaši,
ing. Pavel Nejedlo, majitel
Radka Šídlová, vedoucí